Please enable JS

Hizmetlerimiz / Detaylı İç Temizlik

Detaylı İç Temizlik

Vaktimizin çoğunu içinde geçirdiğimiz araçlarımız da evlerimiz gibi, hatta evlerimizden daha detaylı iç temizliğe ihtiyaç duyar.

Detaylı temizlik hizmeti olarak; tavan temizliği, koltukların yıkanması ve vakum makinesi ile çekilmesi, taban halısı temizliği, torpido ve hava kanalları temizliği, kapı döşemeleri ve tüm plastik bakalitler, cam ve fitil temizliği yapılıyor.

Uzun yıllardır kullandığınız veya 2.el aldığınız aracınızın tüm yüzeyleri temiz bile gözüküyor olsa detaylı iç temizliğe ihtiyaç duyar. Elin temas ettiği bölgelerde biriken yüzeysel el kiri ve yağı, koltuk, tavan ve kapı döşemelerinde biriken kirler/tozlar, taban halısı ve paspaslarda biriken kirler ve tozlar doğru malzeme ve profesyonel uygulama ile temizlenerek ilk günkü haline getirilir.

Genel hijyen açısından bu işlemlerin düzenli ve doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Detaylı temizlik yapılan çoğu araçta, müşterilerimizden “aracımın kokusu değişti, artık daha güzel/temiz kokuyor” şeklinde dönüşler alıyoruz.

Tüm bu işlemler sonunda aracın koltuk ve taban halısını kurutmak için ekstra bir ısıtıcı kaynak kullanmıyoruz. Bu ısıtıcı kaynaklar yaydıkları yüksek ısı neticesinde aracın kumaş ve plastik aksamlarına uzun vadede zarar verebiliyor, plastik aksamlar çok fazla ısınıp soğuduğu için ses yapma problemleri doğabiliyor.

01

Planlıyoruz

Aracınızı tüm aksamları ile inceleyerek, detaylı ön planlama yapıyoruz.

02

Uyguluyoruz

Profesyonel malzemeler ile tüm yıpranlamarı, çizikleri ve kirlenmiş alanları ilk günki haline getiriyoruz

03

Teslim Ediyoruz

Tüm alanlar yeniden gözden geçirildikten sonra, aracınızı size teslim ediyoruz.